Skontaktuj się z nami

Uzyskaj osobistą demonstrację Responser

Potężny zestaw funkcji, które pomogą Ci odzyskać utracone kontakty do potencjalnych klientów.

Działa na wszystkich platformach CMS; Wordpress, Webflow, Joomla, Drupal, Magento i Typo3, żeby wymienić tylko kilka.

Twoja wiadomość została przesłana.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin.
Ups! Coś poszło nie tak.
FAQ

Często Zadawane Pytania

Jaki jest model cenowy?

-Pobieramy za leada, a nie za stronę internetową, użytkowników lub liczbę formularze. Uważamy, że ograniczanie rozwoju naszych użytkowników jest nieuczciwe. Dlatego też nie wliczamy porzuconych leadów do całkowitej liczby leadów. Tylko odzyskane i w pełni przesłane potencjalni klienci. Im większe Twoje potrzeby, tym taniej za lead. Oferujemy dwa miesiące za darmo dla wszystkich planów rocznych.

Z jakiego dostawcy płatności korzystasz?

Korzystamy z usług światowego lidera w płatnościach online, Stripe. Oznacza to, że nie przechowujemy żadnych informacji o kartach kredytowych na naszych serwerach ani nie mamy dostępu do żadnych szczegółów. Tym wszystkim zajmuje się Stripe

Czego potrzebuję do założenia konta?

Możesz zarejestrować się za pomocą swojego e-maila, Google lub konto Linkedin, aby zweryfikować swoje dane uwierzytelniające.

Jaka jest twoja polityka anulowania?

-Płać na bieżąco i anuluj w dowolnym momencie z dowolnego powodu. Wystarczy wejść w Ustawienia -> Płatności i anulować plan. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić na rocznych opłatach za subskrypcję, oferujemy dwa miesiące za darmo.

Ile stron internetowych mogę połączyć?

- Możesz połączyć się z dowolną liczbą stron internetowych. W rzeczywistości zachęcamy do tego. Odnosimy sukces, gdy Ty się udajesz.

Ilu użytkowników mogę zaprosić?

-Możesz zaprosić tylu użytkowników, ile chcesz. W rzeczywistości zachęcamy do tego. Odnosimy sukces, gdy Ty się udajesz. Oznacza to, że im więcej użytkowników zaprosisz, tym bardziej zdobędziemy zaangażowanych użytkowników.

Gdzie jest hostowana aplikacja?

-Nasze serwery w Digital Ocean są hostowane w Niemczech, aby zachować zgodność z przepisami UE i RODO. Używamy AWS również w UE.

Jak wygenerować fakturę?

- W aplikacji przejdź do sekcji Ustawienia i kliknij „pobierz fakturę” w formacie PDF. To jest natychmiastowe.

Jak długo to trwa Responser zbierać informacje o potencjalnych klientach?

-Ta sama sekunda ResponserSkrypt JS jest dodawany do strony formularza, zbierane są informacje. Upewnij się, że mapujesz prawidłowe pole formularza, aby ułatwić optymalizację pola, ściśle monitorując pole opuszczania według pól w obszarze Wydajność formularza.

Ile stron internetowych formularze czy mogę się połączyć?

-Możesz połączyć się z dowolną liczbą formularze jak chcesz. W rzeczywistości zachęcamy do tego. Odnosimy sukces, gdy Ty się udajesz. Oznacza to, że im więcej potencjalnych klientów zdobędziesz, tym bardziej będziemy mogli się z Tobą rozwijać,

Jak długo ma Responser prowadziłeś działalność?

-Naszą wersję beta uruchomiliśmy latem 2020. Zespół założycielski ma ponad 20-letnie doświadczenie w optymalizacji formularzy i generowaniu leadów dla milionów użytkowników miesięcznie.

Gdzie znajduje się zespół?

- Mamy rozproszony zespół talentów na całym świecie. Od Szwecji po Indie i Kanadę.

FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish