Co jest Wufoo Formularze?

Wufoo jest online formularz builder, który pozwala budować spersonalizowane online formularze które możesz wykorzystać do zbierania danych, płatności i automatyzacji przepływów pracy. Wufoo online formularz Konstruktor jest wyposażony w pamięć w chmurze.

Wufoo Formularze Kluczowe cechy

Wufoo składa się z wielu zaawansowanych funkcji, z których wszystkie są niezwykle łatwe w użyciu, w tym funkcji umożliwiających zbieranie danych, płatności i zautomatyzowane przepływy pracy.

Trochę formularze na Wufoo mają potężne i intuicyjne funkcje, które pozwalają każdemu na kreatywność formularze bez użycia jakiegokolwiek kodu. ten formularz Builder posiada wielokrotnie nagradzaną funkcję przeciągnij i upuść, która sprawia, że interfejs jest łatwy w użyciu. Jest również wyposażony w projektanta motywów, w którym możesz wybrać wybrany motyw lub stworzyć własny. Cecha niestandardowa jest również dostępna jako funkcja. Z Wufoo, możesz zbierać dane, płatności i pliki na własnych warunkach. Jeśli masz sklep internetowy, możesz odebrać płatności za pomocą funkcji Akceptuj płatności. Możesz przesyłać pliki i przeglądać je w dowolnym momencie, po prostu prześlij je bezpośrednio ze swojego konta. Funkcja powiadomień w czasie rzeczywistym informuje Cię za każdym razem, gdy ktoś kończy swoje formularz, e-mailem lub SMS-em.

Wufoo Formularze Rozszerzenia i dodatki

Wufoo zawiera wiele formularz rozszerzenia i dodatki, w tym dobrze znane platformy, takie jak Mailchimp, Dropbox i Google Pościel. Trochę Formularz Rozszerzenia obejmują WordPress, PayPal i Asana.

Wufoo Formularz Rodzaje

Wufoo działa z wieloma typami formularze, łącznie z formularze dla list mailingowych, formularze w celu ewidencjonowania i pobierania wpłat online, podań o pracę, skontaktuj się z nami formularze. Wufoo ma około 122 gotowych szablonów dla Twojej wygody i pasek wyszukiwania, który ułatwia wybór tego formularz chciałbyś popracować. Te szablony wahają się od sprawdzania tła formularze do zwrotu czesnego Formularze, do przeglądu wyników Formularze.

Wufoo Formularz Integracje

Wufoo ma wiele cech, które sprawiają, że formularz łatwiejsze w użyciu i różne typy integracji, które formularz jest wkomponowany w całość formularz doświadczenie tworzenia znacznie łatwiejsze. Wofoo jest zintegrowany z wieloma innymi narzędziami, które pomogą Ci zrobić znacznie więcej z Twoimi danymi. Niektóre z tych integracji obejmują Dropbpx, Mailchimp i Salesforce. Inne integracje to Asana, Stripe, Google Arkusze, WordPress i PayPal.

Wufoo Formularze Zgłoszenia częściowe

Wufoo Formularz Zachowaj na później

Wufoo Opuszczony Formularze & Do połowy pełny Formularze

Opuszczony formularz wpisy są wyświetlane tylko w trybie wieloetapowym formularze i nie zawiera informacji, które zostały porzucone.

Wufoo Formularz Lejek

Tak, Wufoo ma stronę dla Analytics, która pokazuje ogólne statystyki i informacje o Twoim formularz. Aby uzyskać dostęp do formularz, wystarczy kliknąć ikonę Analytics z menu rozwijanego. Na stronie danych analitycznych wyświetlanych jest wiele danych, w tym odsłony, wpisy, współczynnik konwersji, wynik błędu i średni czas. Odsłony pokazują, ile razy Twoja strona została odwiedzona. Wpisy pokazują liczbę wpisów, które wypełnił respondent, a następnie są podzielone według lokalizacji, regionu, kraju i miasta. Współczynnik konwersji pokazuje liczbę wpisów, a następnie dzieli je przez łączną liczbę odsłon. Wynik błędu zawiera informacje o całkowitej liczbie popełnionych błędów podzielonej przez całkowitą liczbę pomyślnych zgłoszeń. Średni czas informuje, ile czasu respondenci spędzają na wypełnianiu formularz.

Wufoo Formularz Odpowiadający na e-mail

Tak, Wufoo ma autorespondery e-mail i może zostać wysłana po przesłaniu zgłoszenia. Wufoo nie był przeznaczony do e-mail marketingu, więc nie można komponować i wysyłać niestandardowych e-maili, aby nastąpiła integracja z MailChimp i Campaign Monitor. Zautomatyzowane odpowiedzi działają ze standardowymi e-mailami, e-mailami wejściowymi, potwierdzeniami, przykładowymi e-mailami potwierdzającymi, e-mailami dotyczącymi płatności, i przykładowe e-maile z paragonami.

Wufoo Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish