Co to jest Visual Form Builder?

Wizualizacja Formularz Builder jest uważany za najprostszą i najłatwiejszą wtyczkę WordPress, która sprawia, że złożony proces formularz tworząc gładką. Jest to najbardziej imponujący darmowy formularz budowniczy, który generuje kontakt formularze szybko. Bez żadnej wiedzy lub innych umiejętności użytkownicy mogą zbudować prawie każdy formularz zgodnie z ich wymaganiami. Dzięki elastycznemu układowi, który pozwala użytkownikom zarządzać ostatecznym wyglądem ich formularze, wizualizacja formularz builder zawiera również wiele innych imponujących funkcji, które pomagają w tworzeniu progressive formularze na różne okazje.

Kluczowe funkcje wizualnego kreatora formularzy

Ten Wizualny Formularz Budowniczy składa się z intuicyjnego systemu przeciągnij i upuść, który pozwala użytkownikom na inteligentną pracę, nawet początkującym, w tworzeniu i zarządzaniu formularze. Składa się z kolekcji formularz pola, które generują formularze bez wysiłku, takich jak sekcje, pola wyboru, rozwijane, wielokrotnego wyboru, adresy URL i wiele innych. Dzięki polu przesyłania plików użytkownicy mogą przesyłać kilka plików z podglądami dokumentów tekstowych, zrzutów ekranu i plików PDF. Co więcej, dzięki VFB Pro użytkownicy mają również dostęp do innych pól widżetów.

Wizualizacja formularz Builder zawiera również elastyczne interfejsy zarówno administratora, jak i front-endu, które zmieniają się w zależności od rozmiaru ekranu. Ta funkcja zapewnia, że formularze świetnie wyglądają na każdym urządzeniu lub komputerze stacjonarnym, niezależnie od ich motywu, co daje użytkownikowi więcej czasu na skupienie się na tworzeniu formularz zamiast interfejsu użytkownika.

Oferuje również opcję duplikowania formularze które minimalizują potrzebę tworzenia tego samego formularz z tymi samymi polami wielokrotnie, z funkcją zbiorczego dodawania opcji, która umożliwia importowanie różnych zestawów opcji. Co więcej, niezauważalnie ostrzega użytkowników, gdy popełnią jakiś błąd.

Zawiera również prosty system weryfikacji, który utrzymuje spamerów z dala od Twojej skrzynki odbiorczej, ponieważ poprosi respondentów o odpowiedź na pytanie weryfikacyjne przed przesłaniem formularza. Ponadto zapisuje wszystkie przesłane formularze wraz z innymi szczegółami, takimi jak widoki, eksport, sortowanie i przeszukiwanie wpisów we wbudowanej bazie danych.

Rozszerzenie i dodatki do Visual Form Builder

Niektóre rozszerzenia i dodatki do Visual Form Builder, aby uzyskać więcej funkcji i łatwiej zautomatyzować pracę, to MailChimp, Campaign Monitor, FreshBooks, Highrise i PayPal.

Typy formularzy Visual Form Builder

Dzięki licznym typom pól i nagłówkom wizualizacja formularz builder współpracuje z prawie wszystkimi rodzajami kontaktu formularze takie jak rejestracja wydarzeń formularze, Ankieta formularze, zaproszenie formularzeitp. Pozwala użytkownikowi na zaprojektowanie ich formularze, proste lub złożone, zgodnie z ich życzeniem.

Integracje z Visual Form Builder

Wizualny kreator formularzy pro zapewnia ograniczoną liczbę integracji, które użytkownicy mogą kupować osobno. Te kategorie integracji to Projektant formularzy, Utwórz post, Wyświetl wpisy, Utwórz użytkownika, Powiadomienia i Płatności.

Częściowe przesyłanie formularzy Visual Form Builder

Niestety wizualny formularz Konstruktor nie oferuje opcji Zapisz częściowe przesyłanie ze względu na funkcję weryfikacji antyspamowej. Konieczne jest zebranie wszystkich danych i wpisów dla Twojego formularze dla lepszych wyników. Ale ważne jest również otrzymywanie odpowiednich odpowiedzi zamiast spamu, który zaleje Twoją skrzynkę odbiorczą zbędnymi e-mailami i spowoduje chaos. Wizualny formularz Kreator zapewnia łatwy w obsłudze i dostępny tekstowy system weryfikacji CAPTCHA, który respondenci muszą wypełnić przed przesłaniem. ten formularz nie zgłosi się, jeśli respondent nie zda pola weryfikacyjnego

Visual Form Builder Zapisz formularz na później

Wizualny formularz builder pozwala użytkownikom nie spieszyć się podczas tworzenia i projektowania formularze aby uniknąć błędów. Posiada opcję Zapisz w Utwórz Formularz zakładka, której użytkownicy mogą użyć, aby zapisać niekompletne formularz i sfinalizować później. Po jej wypełnieniu mogą opublikować w prasie, co sprawi, że formularz widoczne dla respondentów. Użytkownicy mogą również podejrzeć swoje formularze przed ich sfinalizowaniem. Dla badanych nie daje to jednak oszczędności na późniejsze opcje.

Wizualny Formularz Konstruktor porzucony i do połowy wypełniony Formularze

Wizualizacja formularz budowniczy nie oferuje Opuszczonych Formularz funkcja. Respondent musi wypełnić formularz i prześlij je, aby ich dane były zbierane jako każdy formularz zawiera na końcu tekstowe pole weryfikacji przez człowieka, aby użytkownik i jego formularze może omijać spam.

Ścieżka formularzy Visual Form Builder

Nie mogliśmy znaleźć żadnej analizy ścieżek formularzy w Visual Form Builder

Autoresponder e-mail Visual Form Builder

Karta ustawień poczty e-mail w wizualizacji formularz builder oferuje dwa rodzaje e-maili; Wiadomości e-mail z powiadomieniami i autorespondery. Wiadomości e-mail z powiadomieniem przekazują wszystkie przesłane formularze oraz dane na podany przez Ciebie adres e-mail. Autorespondery działają nieco inaczej niż wiadomości e-mail z powiadomieniami, ponieważ automatycznie wysyłają wiadomość e-mail do respondenta z dostosowaną wiadomością i kopią wprowadzonych danych. Ale konieczne jest stworzenie swojego formularz z polem e-mail, aby ta funkcja działała.<

Wizualny Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish