Co to jest forma papierowa?

Paperform jest bez kodu online formularz budowniczy, który wykonuje znacznie więcej niż zwykły formularz builder, który wizualnie urzeka i ilustruje Twoją markę. Dzięki intuicyjnej i prostej strukturze projektowej każdy może tworzyć atrakcyjne wizualnie formularze i strony brandingowe produktów, dokonywać rezerwacji i wstawiać e-podpisy. Paperform nadaje się głównie dla twórców stron internetowych, projektantów i agencji marketingowych, ponieważ potrzebują nowych i unikalnych formularze zamiast tego samego starego nudnego materiału.

Kluczowe cechy papierowego formularza

Trzeba tworzyć angażujące formularze które uzupełniają Twoją markę i poszerzają ją o lepszą komunikację z odbiorcami. Papierowa forma jest świetny formularz twórca z funkcjami i narzędziami, które eskalują co formularze może zrobić. Zawiera sprawny edytor, który jest łatwy w użyciu z opcjami przekształcania tekstów, wstawiania tekstu i dodawania pytań zgodnie z wymaganiami.

Dzięki 22 polom typów pytań Paperform oferuje unikalną opcję logiki warunkowej, która pozwala użytkownikowi kontrolować ich formularze i ich elementy składowe, takie jak typy pytań, strony i sekcje oraz kiedy je wyświetlić zgodnie z odpowiedziami respondenta. Ta funkcja pomaga ulepszyć doświadczenia klientów dzięki powiązanym pytaniom, które rozwijają lepszą komunikację.

Zmniejsza również niekończące się wiadomości e-mail w tę iz powrotem, tworząc ciągłe formularze które bezproblemowo organizują i planują spotkania i rezerwacje.

Rozszerzenia i dodatki Paperform

Paperform zapewnia różnorodne rozszerzenia i dodatki, które podnoszą poziom Twojego formularz- proces tworzenia. Niektóre rozszerzenia i dodatki są Google Arkusze, Trello, Mailchimp, Activecampaign i Zapier.

Rodzaje formularzy papierowych

Paperform zawiera ogromną kolekcję formularz szablony z 12 polami pytań, które tworzą wizualnie piękne i niepowtarzalne formularze. Niektóre z tych formularze są sieci Formularze, Ankieta Formularze, Do Wypełniania Formularze, Responsywne Formularze, Zapłata Formularze, Subskrypcja Formularze, quizy i wiele innych.

Integracje papierowe

Paperform zapewnia szeroki zakres integracji z maksymalnie 1000 aplikacjami, które sprawiają, że formularz tworzenie łatwiejsze i zwiększa produktywność. Integracje te dzielą się na analitykę i księgowość, marketing e-mailowy, integracje z CMS i CRM, zarządzanie zdarzeniami, procesory płatności i wiele innych. Niektóre z tych aplikacji to ConvertKit, Wufoo, WordPress, Stripe, Braintree itp.

Częściowe przesyłanie formularzy papierowych

Paperform nie ma częściowego złożenia w planie Essential, ale w planach Pro i Agency użytkownicy mogą przeglądać i zbierać dane z częściowo wypełnionego formularze dla lepszych wyników. Paperform przechowuje te nieprzesłane formularze przez 30 dni po ich pierwszym wypełnieniu przez respondenta, aby użytkownik mógł uzyskać dane.

Formularz papierowy Zapisz formularz na później

Prosty i łatwy w użyciu projekt Paperform sprawia, że korzystanie z niego jest płynniejsze i przyjemniejsze. Dzięki opcji automatycznego zapisywania respondenci mogą wypełniać długo formularze w więcej niż jednym posiedzeniu w nagłych wypadkach lub incydentach. Automatycznie zapisuje wypełnione dane, do których respondent może uzyskać dostęp i uzupełnić póniej na tym samym urządzeniu. Pozwala to respondentom na jaśniejsze odpowiedzi, co skutkuje bardziej zaawansowanymi danymi.

Papierowy formularz porzucony i do połowy wypełniony Formularze

Paperform jest porzucony formularz funkcja jest dostępna tylko dla planów Pro i agencyjnych, które wyświetlają niedokończone formularze. Ta funkcja zapewnia dokładne zrozumienie i rozumowanie formularz porzucenie przez respondentów, które zwiększają współczynniki konwersji.

Lejek do formularzy papierowych

Oferty papierowe formularz analityka, włączona do ich planów Pro i Agency, które pozwalają użytkownikowi zrozumieć ich zachowanie w odpowiedzi na lepsze wyniki. Ich analityczny pulpit nawigacyjny gromadzi ważne dane, które rozumieją Twoich klientów i potencjalnych klientów oraz zwiększają Twój formularze na przyszłość. Te kluczowe wskaźniki wydajności i metryki obejmują:

-Liczba wyświetleń na formularze
-Liczba formularze złożony
- Niekompletne zgłoszenia
- Wskaźnik ukończenia
-Wskaźnik konwersji
-Sprzedaż
-Odsetek pytań porzucanych

Paperform umożliwia również użytkownikom korzystanie z preferowanych narzędzi analitycznych, ponieważ zapewnia połączenia z innymi 25+ aplikacjami Analytics, w tym Google Analityka i Mixpanel. Pomaga połączyć Twoje dane z wybranymi platformami, dzięki czemu jest najbardziej elastycznym narzędziem do tworzenia formularze.

Autoresponder e-mail w formie papierowej

Autorespondery e-mail są powszechnym wymogiem dla platform tworzących formularze, aby połączyć się z klientami i klientami. Paperform oferuje opcję autorespondera e-mail, którą użytkownicy mogą aktywować na karcie ustawień w sekcji Po przesłaniu. Pozwala im na uzyskanie podsumowania formularza w momencie jego złożenia. Paperform umożliwia również użytkownikom wysyłanie wiadomości e-mail do respondentów, ale ich formularz musi mieć niestandardową opcję „E-mail”.

Paperform FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.

Form FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish