Co to jest Pabbly Formularze?

Pabbly formularz Builder to sieć internetowa formularz-tworzenie oprogramowania umożliwiającego projektowanie wszystkich typów formularze szybko i sprawnie. To sprawia, że formularz proces projektowania płynna żegluga dla użytkowników dzięki łatwemu w obsłudze projektowi i bezproblemowym szablonom. Z konfigurowalnymi szablonami i różnymi formularz pola, użytkownicy mogą świetnie budować formularze dla ich marki i potrzeb biznesowych.

Kluczowe cechy Pabbly Form

Pabbly jest wyposażony w prosty kreator typu „przeciągnij i upuść”, z którego każdy może korzystać bez żadnych umiejętności, a także różne typy pól, w tym pole wyboru, pole Dropbox, tekst wielowierszowy, pola ukryte, wstawianie obrazu i wideo oraz wiele innych. Te cechy pomagają w tworzeniu za każdym razem unikalnie innej formy, która jest korzystna dla niestandardowego brandingu.

Pabbly zawiera również funkcję logiki warunkowej, która daje użytkownikowi pełną kontrolę nad ich formularze i ich elementy. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą tworzyć wiele formularze w jednym z pytaniami i sekcjami, które wyświetlają się zgodnie z odpowiedziami respondenta. Pozwala to respondentom omijać nieistotne pytania, które poprawiają ich doświadczenie, aby osiągnąć lepsze wyniki.

Dzięki imponującej integracji ze Stripe i PayPal, Pabbly formularz kreator pozwala użytkownikowi na zbieranie jednorazowych lub częstych płatności. Z Pabblym formularze, użytkownicy mogą sprzedawać lub zamawiać wszystko online bez żadnych problemów z płatnością.

Pabbly Formularze można je również dostosować do użytkowników z ich witrynami biznesowymi, ponieważ można je umieszczać na stronach internetowych jako zwykłe formularz (między treścią strony internetowej lub paskami bocznymi), jako przesuwna formularz (zakładka formularz). Można go również udostępnić jako bezpośredni link do odbiorców. Zawiera również funkcję strony z podziękowaniami, która na końcu tworzy stronę z podziękowaniem, która jest korzystna dla wywarcia dobrego wrażenia o Twojej marce na odbiorcach.

Rozszerzenia i dodatki do formularza Pabbly

Niektóre rozszerzenia i dodatki do Pabbly to PayPal, Stripe, Pabbly Email Marketing, MailChimp, GetResponse, Dropbox, Google Analytics, AWeber, Constant Contact, WordPress, ActiveCampaign i Salesforce.

Rodzaje form Pabbly

Pabbly zapewnia ogromną kolekcję gotowych formularz szablony dla użytkowników, które są niezwykle łatwe w użyciu, dostosowywaniu i reagują na urządzenia mobilne, które pozwalają użytkownikom tworzyć atrakcyjne wizualnie formularze tak, aby respondenci się nie nudzili. Niektóre z tych formularze Uwzględnij płatność formularze, Rejestracja na wydarzenie formularze, Lądowanie formularze, Przechwytywanie ołowiu formularze, ankiety i quizy.

Integracje z Pabbly Form

Aby uzyskać bardziej zaawansowane możliwości tworzenia formularzy, Pabbly integruje się z ponad 500 ciągle rozwijającymi się aplikacjami, które automatyzują przepływ pracy i zwiększają wydajność. Te integracje są podzielone na CRM, marketing, e-maile, komunikację, procesory płatności, aplikacje do współpracy i wiele innych. Niektóre z tych aplikacji to Agile CRM, ActiveTrail, Drip, Moosend itp.

Pabbly Form Częściowe Zgłoszenia

Pabbly zapisuje częściowo wypełnione zgłoszenia, aby uniknąć utraty danych. Użytkownicy muszą zebrać wystarczającą ilość danych, aby uzyskać lepsze wyniki. Pabbly zapewnia funkcję podziału strony, która zbiera i zapisuje dane do pola podziału strony pod częściowo wypełnioną kategorią na pulpicie nawigacyjnym. Ta funkcja jest bardzo wygodna w przypadku jakichkolwiek incydentów.

Pabbly Form Zapisz na później

Pabbly Formularz Opuszczony Formularze & Do połowy pełny

Dzięki funkcji podziału strony Pabbly zbiera formularze które są częściowo wypełnione, a następnie porzucone w celu złożenia wymaganego materiału. Respondenci muszą nacisnąć opcję prześlij później dodaną w polu podziału strony, aby zapisać swoje dane przed opuszczeniem formularz. Ta funkcja jest odpowiednia dla użytkowników, ponieważ pomoże im zrozumieć przyczynę formularz porzucenie.

Lejek Pabbly

Pabbly ma swoje własne Formularz Analytics z wizualnymi raportami, które zawierają wykresy i wykresy, które pozwalają użytkownikom zrozumieć reakcje odbiorców i ogólną skuteczność Twojego formularze. Pokazuje również szczegółowe informacje o Twoim formularze.

Obejmuje:
•Liczba formularz zgłoszenia (miesięcznie lub rok)
•Liczba formularz odwiedzać
•Współczynniki przeliczeniowe
•Zgłoszenia częściowe
•Formularze w oczekiwaniu.

Autoresponder e-mail Pabbly Form

Pabbly oferuje dwa rodzaje odpowiadających na e-maile, e-mail z powiadomieniem i e-mail z autoresponderem. Wiadomość e-mail z powiadomieniem umożliwia użytkownikom otrzymywanie wiadomości e-mail, gdy:
- respondenci wypełniają swoje formularze
-respondenci dokonują wpłaty
-respondenci odpowiadają użytkownikom.

Wiadomości e-mail autorespondera umożliwiają użytkownikom automatyczne wysyłanie dostosowanych wiadomości e-mail z już przygotowaną wiadomością i danymi, które wypełnili do respondentów, gdy:
- składają formularz
-złożyć zamówienie
-otrzymaj odpowiedź od użytkownika.

Pabbly Form FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.

Form FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish