Co to jest Kali Formularze?

Kali formularze to przyjazny dla użytkownika kontakt WordPress formularz podłącz. Użytkownicy mogą tworzyć wiele formularze zgodnie z ich potrzebami za pomocą tej wtyczki. Podobnie z Kali formularze użytkownicy mają szansę zaprojektować formularze od podstaw za pomocą kreatora przeciągnij i upuść lub wstępnie zaprojektowanych szablonów. Kali formularze są zbudowane na reagowaniu. Pamiętaj, że możesz budować i rozwijać Kali formularze nawet jeśli nie masz żadnej wcześniejszej wiedzy ani doświadczenia w kodowaniu. Kali formularze najlepiej używać w przypadku agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych, firm lub po prostu każdego, kto ma witrynę WordPress.

Kali Formularze Kluczowa cecha

Oto niektóre z kluczowych cech Kali formularze:

-Kali formularze można zbudować bez kodowania. Przeciągnij i upuść formularz funkcja budowania sprawiła, że przygotowanie Kali formularze łatwiej i prościej.
-Użytkownicy mogą łatwo przesyłać pliki, takie jak zdjęcia, dokumenty i wiele więcej za pomocą Kali formularze.
-Kali formularze reagują 100% na komórki i wyglądają atrakcyjnie wizualnie na tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych.

 • Kali formularze można opracować za pomocą logiki warunkowej.
  -Użytkownicy mogą śledzić z kali formularz zgłoszenia z powiadomieniami e-mail. Te powiadomienia e-mail można zmienić na automatyczne powiadomienia e-mail. Dodatkowo ta funkcja pozwala użytkownikom wysyłać pojedyncze i wielokrotne powiadomienia.
  -Klienci mogą dodawać swoje podpisy do Kali formularz zgłoszenia za pomocą dodatku Digital Signature.-Kali formularze użyj kombinacji Googlepotężny system Recaptcha i honeypot, aby chronić użytkowników przed spamem.
  -Użytkownicy nie muszą wkładać wiele wysiłku w projektowanie Kali formularze i mogą zacząć się rozwijać formularze korzystając z gotowych szablonów.
  -Kali formularze są produktem wspierającego i proaktywnego zespołu. Zespół wsparcia jest dostępny przez cały czas, aby pomóc klientom i zapewnić im dobre doświadczenia z Kali formularze.
 • Kali formularze oferować różnorodność klientom, a co za tym idzie formularze może służyć do przygotowywania różnego rodzaju online formularze. Klienci mogą uzyskać lepsze i dokładniejsze wyobrażenie o przesłanych danych za pośrednictwem Kali formularze Google narzędzie analityczne.


  Kali formularze użyj kombinacji Googlepotężny system Recaptcha i honeypot, aby chronić użytkowników przed przesyłaniem spamu. Użytkownicy nie muszą wkładać wiele wysiłku w projektowanie Kali formularze i mogą zacząć się rozwijać formularze korzystając z gotowych szablonów. Kali formularze są produktem wspierającego i proaktywnego zespołu. Zespół wsparcia jest dostępny przez cały czas, aby pomóc klientom i zapewnić im dobre doświadczenia z Kali formularze. Kali formularze oferować różnorodność klientom, a co za tym idzie formularze może służyć do przygotowywania różnego rodzaju online formularze. Klienci mogą uzyskać lepsze i dokładniejsze wyobrażenie o przesłanych danych za pośrednictwem Kali formularze Google narzędzie analityczne.

  Kali Formularze Rozszerzenia i dodatki

  Klienci mogą zarządzać Kali online formularze i kontakty poprzez integrację funkcji Hubspot CRM, Slack, Google Arkusze, haki internetowe i płatności. Podobnie dodatki, takie jak Newsletter, działają we współpracy z KaliForms, dzięki czemu użytkownicy mogą gromadzić dane subskrybentów. Dodatek Digital Signature pozwoli użytkownikom na składanie podpisów z danymi wypełnionymi w Kali formularze.

  Rodzaje formularzy Kali

  Klienci mogą korzystać z Kali formularze opracować następujący rodzaj formularze:

  -Formularz podania o pracę
  -Formularz spotkania
  -Formularz opinii klientów
  -Formularz konkursu plastycznego
  -Formularz rejestracji do turnieju gier
  -przyjazny dla RODO formularz kontaktowy
  -Uruchomienie formularza kalkulatora
  -Formularz darowizny
  -Poproś o formularz wyceny
  -Rezerwacja z
  - Formularz wniosku o członkostwo na siłowni
  -Prosty formularz rezerwacji
  -Uruchomienie formularza kalkulatora
  -Formularz darowizny
  -Poproś o formularz wyceny
  -Rezerwacja z

  Integracje formularzy Kali

  Kali formularze może być używany z integracjami dostawców poczty e-mail, takich jak ActiveCampaign i GetResponse. Możesz także skorzystać z integracji reCAPTCHA i Akismet, aby Twoje dane były czyste przed spamem. Te formularze są również kompatybilne z MailChimp, ActiveCampaign, MailerLite i ConvertKit.

  Częściowe zgłoszenia formularza Kali

  Nie, Kaliu Formularze nie zapisuj częściowych zgłoszeń.

  Kali Formularze Zachowaj na później

  Nie, Kaliu formularze nie masz zapisu formularze dla późniejszych funkcji.

  Kali Formularze Opuszczony i do połowy wypełniony Formularze

  Nie, Kaliu formularze nie porzucili formularz cechy.

  Kali Form Lejki

  Tak, Kaliu Formularze mieć formularz analityka. Klienci mogą analizować przesłane dane na Kali Formularze z Google Analityka.

  Kali Formularze autoresponder

  Tak, Kaliu formularze mają funkcję autorespondera e-mail. Ta wtyczka online pozwala użytkownikom skonfigurować pojedyncze lub wiele powiadomień e-mail, które będą generowane i wysyłane w odpowiedzi na każde zgłoszenie. Ta funkcja jest bardzo łatwa do zintegrowania z formularze wystarczy podać szczegóły, takie jak adres e-mail odbiorców, adres e-mail nadawcy, treść e-maila, temat. Podobnie możesz skorzystać z funkcji duplikowania wiadomości e-mail, aby wysłać wiele powiadomień do różnych odbiorców. Te autorespondery e-mail obsługują załączniki i mogą być używane do wysyłania dodatkowych plików.

  Kali Formularze FAQ

  Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

  Formularz FAQ

  Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

  wzbogacić dane formularza
  Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
  Większość form 
  Dostawcy
  Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
  Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
  Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
  (nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
  Wbudowany autoresponder e-mail?
  Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
  Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
  Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
  Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
  Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
  Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
  Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
  Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
  Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
  Analiza pola porzuconego formularza?
  Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
  Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
  FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish