Co to jest Jotform?

JotForm jest online bez kodu formularz-tworzenie platformy o prostej konstrukcji, ale zwiększonej biegłości, która pozwala użytkownikom tworzyć i publikować różne formularze, wygeneruj plik PDF z możliwością wypełnienia formularzeoraz zbierać i rejestrować odpowiedzi od publiczności. Składa się z wrodzonej funkcji przeciągania i upuszczania, która przekształca twoje formularz budowanie doświadczenia w niesamowicie płynne.

Kluczowe funkcje JotForm

Dzięki swojej zdolności do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych formularze oraz ankiety z szeroką gamą opcji stylizacji, JotForm przyspiesza wykonywanie codziennych zadań, upraszczając je i dostosowując do własnych potrzeb. Pomaga w zbieraniu zamówień, przeprowadzaniu ankiet, sprzedaży produktów, tworzeniu aplikacji o pracę.

Główną cechą JotForm jest ogromna biblioteka szablonów, które oferuje, która umożliwia tworzenie formularze, niezależnie od tego, czy są to ankiety dotyczące badań marketingowych, czy zatrudnienia formularze. Składa się z ponad 10,000 szablonów, które tworzą formularz- uproszczenie lub bombardowanie pomysłami na stworzenie szablonu od podstaw, ponieważ oferuje również różnorodne narzędzia.

JotForm oferuje również projekt jedno pytanie na stronę i opcję dodania przełącznika przesyłania na każdej stronie, aby zbierać elastyczne i nieprzesłane dane. Umożliwia dodawanie logo i oferuje wybór efektownych teł, animacji i schematów kolorów, które uzupełniają logo Twojej firmy. Inną cechą JotForm jest jego logika warunkowa do tworzenia dynamicznych formularze, który jest świetnym sposobem na uzyskanie interaktywnych i obliczonych wyników. Zawiera również narzędzie do wyświetlania formularz pola według respondenta, co pozwala mu być bardziej aktywnym i zachęca go do wypełniania formularz.

Rozszerzenia i dodatki JotForm

Niektóre rozszerzenia i dodatki do JotForm to Databox, ActiveCampaign, Zapier, Zuko, Google powiadamiający i Integromat.

Typy formularzy JotForm

Dzięki prostemu projektowi połączonemu z zaawansowanymi możliwościami JotForm jest niesamowitym narzędziem online formularz budowanie platformy, która tworzy interaktywne online i pdf formularze w ciągu kilku sekund. Umożliwia generowanie wszelkiego rodzaju ankiet i formularze jak aplikacja Formularze, Zapisy Formularze, Zapisz się Formularze, Nagroda Formularze, Subskrypcja Formularze, Sondaże, Darowizna Formularze, itp. Oferuje również funkcję tabel JotForm dla ciągłej i bezproblemowej współpracy.

Integracje JotForm

JotForm pozwala ulepszyć Twoje doświadczenie online formularze z szerokim zakres integracji z ciągłym rozwojem formularz Aplikacje. Pomaga w lepszej komunikacji i zrozumieniu z odbiorcami. Integracje te są podzielone na analizy i raportowanie, integracje blogów, integracje z systemami CMS i CRM, udostępnianie i przechowywanie plików, procesory płatności, aplikacje do mapowania, aplikacje do zarządzania danymi i aplikacje do e-maili.

Częściowe zgłoszenia JotForm

>W JotForm konieczne jest naciśnięcie przełącznika przesyłania, aby zebrać dane. Aby jednak zapisać częściowe zgłoszenia, możesz utworzyć formularze z więcej niż jedną stroną i dodaj wiele przycisków przesyłania, aby zebrać jak najwięcej danych. Ponadto JotForm zawiera opcję edycji, którą możesz wysłać e-mailem do respondenta w celu uzupełnienia wpisu. Możesz wyświetlić nieprzesłane dane za pomocą adresu URL sesji użytkownika

JotForm Zapisz na później

JotForm rozumie trudności w wypełnianiu 10-strony formularz za jednym posiedzeniem. Użytkownicy mogą się zmęczyć lub może wystąpić sytuacja awaryjna. Aby uniknąć utraty danych, JotForm zaoferował dwu-formularz rozwiązanie za pomocą składnika Podział strony. Ale zmodyfikowali go w prostą integralną funkcję, ustawiając „Kontynuuj” formularze później” opcja niedawno, która eliminuje wszelkie przyszłe straty.

Opuszczony i w połowie wypełniony JotForm Formularze

>Niestety JotForm nie zawiera funkcji porzucania formularzy, ale dzięki opcji dodania wielu przycisków przesyłania, dane wypełnione przez respondenta zostaną zapisane.

Ścieżki formularza JotForm

JotForm zawiera własną analizę formularzy, która pomaga śledzić i rozumieć odbiorców. Obejmuje:
-Liczba zgłoszeń (na miesiąc lub rok)
-Liczba wyświetleń
-Lokalizacja respondenta
-Użyte urządzenie
-Współczynnik konwersji
-Średni czas

Autoresponder e-mail JotForm

JotForm współpracuje z dwoma rodzajami alertów e-mail, e-mailem z powiadomieniem i e-mailem autorespondera. E-mail autorespondera pozwala wysłać respondentom szybką i już przygotowaną odpowiedź wraz z kopią przesłanych przez nich danych. Podobnie w wiadomości e-mail z powiadomieniem otrzymujesz powiadomienie, gdy respondent wypełni formularz, dzięki czemu możesz odpowiedzieć wiadomością i jej danymi, ponieważ wysłanie wiadomości e-mail od razu nie zawsze jest poprawnym sposobem.

Często zadawane pytania dotyczące Jotforma

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish