Co to jest HappyForms?

HappyForms to przyjazna dla użytkownika wtyczka do WordPressa, która ma na celu poprawę ogólnej obsługi WordPressa. Umożliwia zarządzanie i odpowiadanie na rozmowy z osobami, które odwiedzają Twoją witrynę. Stworzony przez The Theme Foundry, HappyForms ma na celu zapobieganie problemom, takim jak niedostarczanie e-maili i niemożność uzyskania odpowiedzi od potencjalnych potencjalnych klientów. Zawiera łatwą w użyciu funkcję przeciągania i upuszczania, która umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju formularze. HappyForms jest wyraźnie zoptymalizowany, aby zwiększyć komunikację z osobami, które odwiedzają Twoją witrynę. Dzięki HappyForms możesz mieć pewność, że Twoje wiadomości są dostarczane bez spamu

Najważniejsze funkcje HappyForm

HappyForms nie jest jedną z najpopularniejszych wtyczek do tworzenia formularzy dla WordPressa, ale zdecydowanie warto spróbować. Zawiera wiele charakterystycznych cech. Główną funkcją HappyForms jest wysyłanie e-maili do potencjalnych leadów i klientów. HappyForms zawiera całą kartę poświęconą konfiguracjom poczty e-mail. Dzięki HappyForms otrzymasz powiadomienie e-mail z kopią wszystkich danych przesłanych przez użytkowników podczas wypełniania formularza.

Możesz również wysłać wiadomość e-mail z potwierdzeniem do użytkowników zaraz po wypełnieniu i przesłaniu formularza. HappyForms umożliwia również korzystanie z kilku powiązanych opcji kontroli, takich jak wysyłanie kopii przesłanych danych do wszystkich współpracowników za pośrednictwem kontroli adresu E-mail Bcc i zmiana tematu wiadomości e-mail zgodnie z danymi przesłanymi przez włączenie grupy logicznej.

Zaznaczając opcję Dołącz PDF do wiadomości e-mail z potwierdzeniem, możesz dołączać potwierdzenia w formacie PDF do wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Po zaznaczeniu tego pola dostępnych będzie więcej opcji umożliwiających spersonalizowanie paragonu zgodnie z własnymi potrzebami. Jeśli nie chcesz otrzymywać alertów ani wysyłać e-maili do użytkowników, możesz kliknąć odpowiednie pole wyboru, które ukryje wszystkie ustawienia i wyłączy funkcję.

Dzięki HappyForms możesz ustawić, czy chcesz, aby Twój formularz był widoczny o określonej porze dnia. Dzięki kontroli widoczności harmonogramu możesz wybrać datę i godzinę oraz określić, kiedy chcesz, aby była godzina otwarcia lub zamknięcia formularza. Upewnij się, że Twoja strefa czasowa jest ustawiona na odpowiednie miasto.

Możesz również dodać swoje formularz do Twojej witryny za pomocą HappyForms. Jest to możliwe poprzez osadzenie go na swojej stronie lub wyświetlenie go na pasku bocznym za pomocą widżetu. Możesz także dodać HappyForms do edytora Gutenberga. Zarządzający formularze jest to również możliwe, jeśli korzystasz z HappyForms. W pewnym momencie, jeśli chcesz stworzyć nowy formularz lub zastąp istniejący, możesz to zrobić za pomocą Formularze funkcja ekranu. Dzięki tej funkcji możesz zduplikować formularz lub wyrzuć istniejący. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy właśnie zbudowałeś formularz, ale właśnie przyszedł Ci do głowy nowy pomysł. Następnie możesz skorzystać z Formularze funkcji ekranu i dostosuj jego podstawę lub styl lub cokolwiek chcesz zrobić bez przerabiania wszystkiego od zera. Jeśli podoba ci się twój nowy formularz i chcesz usunąć stary, możesz to zrobić, klikając przycisk Kosz. Po usunięciu swojego formularz, wszystkie zgłoszenia należące do tego formularz zostanie również usunięty.

Oprócz tego możesz również śledzić odpowiedzi za pośrednictwem HappyForms. Jeśli chcesz zobaczyć odpowiedzi od konkretnego formularz, możesz to również zrobić za pomocą Formularz Funkcja filtrowania. Możesz także uporządkować formularze zaznaczając je jako przeczytane/nieprzeczytane. HappyForms umożliwia również edycję każdego formularz wpis w Tabeli Aktywności. Co więcej, możesz również wyeksportować otrzymane odpowiedzi w popularnym formacie, takim jak CSV. Możesz także ograniczyć odpowiedzi na użytkownika za pomocą opcji Ogranicz odpowiedzi. Ta funkcja umożliwia ograniczenie łącznej liczby odpowiedzi. HappyForms pozwala również na dodanie do każdego unikalnego identyfikatora formularz odpowiedzi i umożliwia określenie jego prefiksu i sufiksu.

Rozszerzenia i dodatki HappyForms

Niektóre rozszerzenia i dodatki Form obejmują Divi, Astra, Avada, Genesis, GeneratePress, Enfold, Flatsome i OceanWP.

Typy formularzy HappyForms

Z HappyForms możesz wykonać formularz kontaktowy, formularz zgłoszeniowy, formularz rejestracyjny, formularz ankiety, formularz quizu, formularz płatności, formularz newslettera, formularz gratisów, formularz zbiórki, formularz darowizny, formularz nominacji, formularz zamówienia, formularz ankiety, formularz onboardingowy, umowę formularz, formularz wyceny, formularz badawczy, formularz jakościowy, formularz ilościowy, formularz członkostwa, formularz mobilny, formularz zwrotny, formularz zwolnienia, formularz zapytania, formularz zapytania, formularz oceny, formularz RSVP, formularz rezerwacji, formularz kontaktowy, wyskakujący formularz, formularz wyceny , formularz wydarzenia, formularz rezerwacji, formularz zgłoszeniowy, formularz umowy, formularz bezpieczeństwa, formularz pdf, formularz zgodności, formularz oceny, formularz sponsoringu, formularz raportu, formularz przesyłania plików, formularz satysfakcji, formularz rejestracji wolontariusza, formularz quizu osobowości, formularz kalkulatora.

Integracje HappyForms

HappyForms ma wiele typów integracji, takich jak ConvertKit, Mailchimp, MailerLite, MailPoet, SendFox, SendGrid i Sendinblue.

Częściowe zgłoszenia HappyForms

HappyForms nie ma opcji Zapisz częściowe zgłoszenia.

Funkcja HappyForms Zapisz na później

HappyForms nie ma opcji Zapisz Formularze do późniejszej funkcji

HappyForms Formularz Porzucenie i połowa wypełnienia Formularze

HappyForms ma funkcje Abandoned Form.

Analityka lejka happyforms

Szczęśliwy Formularze ma Formularz Analiza przez Google Analityka. Dzięki tym funkcjom możesz śledzić swoją interakcję z użytkownikiem.

Autoresponder e-mail HappyForms

>Tak, HappyForms ma autoresponder e-mail.

Szczęśliwy Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish