Co to jest Microsoft Formularze?

Microsoft Formularze to łatwa w użyciu, lekka aplikacja, która umożliwia tworzenie quizów, ankiet i ankiet. W organizacjach biznesowych zapewnia odpowiednie narzędzia do zbierania opinii klientów, usprawniania biznesu, organizowania wydarzeń lub mierzenia satysfakcji pracowników. Może być również używany w instytucjach edukacyjnych do tworzenia quizów, zbierania informacji od rodziców i nauczycieli lub planowania działań. Z Microsoft Formularze, możesz zbudować formularz w mgnieniu oka, bez wcześniejszego przeszkolenia. Możesz także wyświetlić automatyczne wykresy, jeśli chcesz zwizualizować swoje dane. Microsoft Formularze można również zintegrować z aplikacjami Office365, aby zapewnić płynne działanie przy podstawowym zbieraniu danych.

Microsoft Formularze Kluczowe cechy

Microsoft Formularze to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika platform w Internecie. Pozwala budować efektywne formularze dzięki intuicyjnym narzędziom i prostym sugestiom projektowym. Microsoft Formularze zawiera wiele charakterystycznych cech. Jeśli używasz go w instytucji, oferuje środki do nawiązania kontaktu z uczniami i śledzenia ich postępów. Z Microsoft Formularze, możesz zachęcić swoich uczniów do ważenia przy użyciu Formularze. Możesz także ocenić ich postępy za pomocą quizów, z opcją eksportu ich odpowiedzi do Excela. Jeśli chcesz przekształcić egzamin w materiał edukacyjny, z pewnością możesz to zrobić, dodając filmy.

Z Microsoft Formularze, masz platformę, na której wbudowana sztuczna inteligencja dąży do twoich celów. Pozwala zebrać odpowiednią informację zwrotną, niezależnie od poziomu umiejętności. Możesz także zwiększyć swój zasięg, integrując Microsoft Formularze z ulubionymi aplikacjami i łączenie się z odbiorcami. Możesz także udostępniać ankiety, aby grupy mogły współpracować. Microsoft Formularze zawiera wykresy w czasie rzeczywistym i automatycznie generowane raporty, które pomagają w wizualizacji danych w ciągu kilku sekund. Te wykresy i raporty można również wyeksportować do programu Excel w celu uzyskania dogłębnej, dostosowanej analizy. Ponadto Microsoft Formularze działa na dowolnym urządzeniu, z dowolnej przeglądarki; dzięki temu możesz pozostać zaangażowanym w podróży

Microsoft Formularze zawiera Dynamics 365 Customer Voice, który umożliwia zrozumienie wymagań klienta. Ta funkcja zbiera, analizuje i śledzi opinie w czasie rzeczywistym w skalowalnym rozwiązaniu do zarządzania sprzężeniem. Przechwytuje opinie z różnych kanałów, wysyłając spersonalizowane ankiety, aby śledzić postrzeganie Twoich produktów i usług przez klientów. Możesz także poznać trendy i nastroje klientów, aby mieć pewność, że dobrze rozumiesz ich potrzeby. Możesz także tworzyć ujednolicone profile klientów, aby dostosować członków zespołu do pożądanych decyzji dotyczących zaangażowania we wszystkich kanałach.

Z Microsoft Formularze, możesz czatować, dzwonić, organizować spotkania i współpracować w czasie rzeczywistym. Pakiet Microsoft Office zachęca do opracowywania produktywnych rozwiązań i łączenia się z pracownikami lub klientami, niezależnie od tego, czy pracujesz na miejscu, czy zdalnie. Oferuje 1TB przestrzeni dyskowej OneDrive, dzięki czemu możesz zarządzać plikami z dowolnego miejsca. Możesz także uzyskać kompleksowe zabezpieczenia we wszystkich swoich zasobach w firmie Microsoft Formularze. Ten formularz Platforma konstruktora zawiera sztuczną inteligencję, która zagraża nawet najbardziej wyrafinowanym atakom międzydomenowym i zmniejsza przeciążenie sygnału. Microsoft Formularze umożliwia również rozszerzenie ochrony przed aplikacjami innych firm za pomocą zestawu SDK i łączników.

Jeśli chcesz współpracować z określonymi współpracownikami lub grupami w swojej organizacji, możesz użyć określonej funkcji udostępniania użytkowników. Ta funkcja umożliwia Tobie i Twojemu współpracownikowi wspólne zbudowanie formularza lub przejrzenie danych odpowiedzi. Za pomocą tej funkcji możesz współpracować z co najmniej jednym autorem, korzystając z jego adresu e-mail. Nie musisz się martwić o wyciek adresu URL współpracy, ponieważ nie będzie on działał dla nikogo poza tymi, których adres e-mail jest wymieniony na liście.

Możesz także tworzyć proste ankiety, aby dowiedzieć się, co ludzie myślą o Twoim najnowszym pomyśle, gdy chcą umówić się na następne spotkanie lub co sądzą o wydarzeniu uczestnicy warsztatów. Od Microsoft Formularze działa z każdą rozdzielczością ekranu, wygodnie jest wszystkim uczestniczyć w ankietach i ankietach.

Microsoft Formularze Rozszerzenia i dodatki

Microsoft Formularze ma wiele formularz rozszerzenia i dodatki. Excel Online, aplikacja Office, OneDrive dla Firm, OneNote, Outlook, Power Automate, PowerPoint, SharePoint, Stream i Sway to tylko niektóre z jego dodatków.

Typy formularzy firmy Microsoft

Możesz tworzyć różne formularze z JotForm. Daje dostęp do tworzenia rejestracji formularze, podanie formularze, kontakt formularze, wniosek formularze, zamówienie formularze, sprzężenie zwrotne formularze, ankiety, rejestracja formularze, ocena formularze, rejestracja na wydarzenie formularze, rezerwować formularze, Petycja formularze, raport formularze, rezerwacja formularze, zatrudnienie formularze, śledzenie formularze, członkostwo formularze, Przekazać plik formularze, cytat formularze, spotkanie formularze, zapisy formularze, wolontariusz formularze, Zapłata formularze, ślub formularze, obliczenia formularze, zadowolony formularze, generowanie leadów formularze, zgoda formularze, nagroda formularze, Subskrypcja formularze, rekomendacje formularze, sondaże, darowizny formularze, RSVP formularze, sponsoring formularzei streszczenie formularze.

Integracje formularzy Microsoft

Microsoft Formularze mają wiele typów integracji. Niektóre z nich obejmują Power Automate, PowerPoint, SharePoint, Stream i Sway.

Częściowe przesyłanie formularzy firmy Microsoft

Microsoft Formularze nie zapisuje częściowych zgłoszeń. Nie ma również stanu zapisu ani plików cookie.

Formularz Microsoft Zapisz na później

Microsoft Formularze nie oszczędza formularze na później. Będziesz musiał wypełnić formularz przed złożeniem

Microsoft Formularz Porzucenie i połowa wypełnienia Formularze

Microsoft Formularze nie ma Opuszczony Formularz cechy.

Ścieżki formularzy Microsoft

Microsoft Formularze zawiera Formularz Analizy, takie jak wykresy i raporty do dogłębnej analizy.

Autoresponder e-mail formularza Microsoft

Microsoft Formularze zawiera narzędzia do automatyzacji poczty e-mail. Narzędzia te wykonują różne zadania, takie jak wysyłanie wiadomości e-mail do potencjalnych klientów, śledzenie wiadomości e-mail, korzystanie z przepływów pracy w celu usprawnienia procesu sprzedaży, rotacja potencjalnych klientów, tworzenie ofert i wysyłanie zadań do zespołu.

Microsoft Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish