Co jest Gravity Formularze?

Gravity Formularze to jedno z najłatwiejszych dostępnych narzędzi, które pomogą Ci tworzyć zaawansowane formularze, a także jest najbardziej zaufanym narzędziem do tworzenia witryn internetowych opartych na WordPressie. Składa się ze wszystkich narzędzi, które byłyby potrzebne do stworzenia profesjonalnie wyglądającego formularz, w tym wiele funkcji oszczędzających czas. Wtyczka przydaje się na WordPress podczas zarządzania formularze i pozwoli Ci stworzyć formularz w ciągu kilku minut, bez dodatkowych zbędnych kroków.

Gravity Formularze Kluczowe cechy

Gravity Formularz funkcje zawarte we wtyczce to wbudowane narzędzia. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać pola, skonfigurować opcje i łatwo osadzić formularze w witrynie opartej na WordPressie za pomocą wbudowanych narzędzi. Inne funkcje obejmują 30+ gotowe do użycia formularz pola, co daje różnorodność formularz pola wejściowe do wyboru i wybierając pola, których chcesz użyć i edytuj je za pomocą formularz redaktor. Logika warunkowa to kolejna funkcja zawarta we wtyczce, która pozwala dostosować formularz aby pokazać lub ukryć pola, sekcje, strony, a nawet przycisk przesyłania, wszystko zgodnie z osobistymi upodobaniami. Ta funkcja pozwala kontrolować informacje, które użytkownik może dostarczyć i dostosować je do swoich konkretnych potrzeb.

Gravity Formularze Rozszerzenia i dodatki

Podstawowe dodatki do Gravity Formularze obejmują ActiveCampaign, Hubspoti Mailchimp. Dodatki Pro obejmują Agile CRM, Slacki Trello, a dodatki Elite obejmują 2Do kasy, kupony i webhooki. Dostali ponad 30+ dostępnych dodatków.

Gravity Rodzaje formularzy

Gravity formularz pozwala stworzyć prawie każdy rodzaj formularz, począwszy od ankiet, ankiet, zamówień online, quizów i pytań. Nawet w pełni sformatowane posty WordPress są akceptowane przez Gravity Formularze.

Gravity Integracje formularzy

Gravity Formularze integracje obejmują Zapier połączenia z Google Arkusze, ActiveCampaign, Pipedrive CRM, Mailchimp, Airtable, Salesforce CRM, Slack, Hubspot i wiele więcej.

Gravity Formularze Zgłoszenia częściowe

>Gravity Formularze pozwala zapisać częściowe zgłoszenia. Jeśli dobrze pracowałeś nad wypełnieniem formularz, ale nadal nie są do końca ukończone, możesz zapisać swoje częściowo ukończone formularz na później i wróć w dowolnym momencie, aby to dokończyć.

Gravity Formularze Zachowaj na później

Zapisać Formularze for Later jest dostępny w dniu Gravity Formularze w imię Zapisz i kontynuuj. Jest to ważna cecha szczególnie dla osób, które tworzą długie formularze. Zapisując i kontynuując, możesz zapisać swoje miejsce i wrócić w wolnym czasie, aby ukończyć formularz z tego samego miejsca.

Gravity Formularze Porzucenie i połowa wypełnienia Formularze

Jakiś Opuszczony Formularz funkcja jest również dostępny z wpisami częściowymi. Wpisy częściowe są formularze które zostały częściowo zgłoszone, ale nie w pełni przesłane i zostały porzucone. Podobnie jak większość platform e-commerce, Gravity Formularze czy opuszczony? formularz funkcjonalność poprzez dodatek częściowych wpisów.

Gravity Analiza ścieżki formularza

Gravity formularze nie ma żadnych formularz analityka lejka, przez co trudno jest zobaczyć skuteczność swojego formularze. Podstawowe współczynniki konwersji i optymalizacja pola stają się przeszkodą, gdy oceniasz skuteczność leadów za pomocą kanału polecającego.

Gravity Formularz autorespondera e-mail

Tak, Gravity Formularz jest wyposażony w Afunkcja utoresponderai zawiera ustawienia powiadomień, np. pole e-mail, temat e-maila i treść formularza.

Gravity Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish