Co jest Google Formularze?

Google formularz jest online formularz-tworzenie platformy umożliwiającej zbieranie danych poprzez tworzenie prostych spersonalizowanych formularze, quizy i ankiety związane z dowolną dziedziną i udostępnianie ich wybranym odbiorcom. Składa się z łatwego w użyciu interfejsu i jest bezpłatny dla wszystkich osób z Google rachunki. Z możliwością połączenia z Google Arkusze, użytkownicy mogą zbierać i zapisywać dane na jednej platformie

Google Formularze Kluczowe cechy

Google Formularze jest stosunkowo podstawowy formularz builder, ale z funkcjami, które pozwalają użytkownikowi na tworzenie standardowych ankiet i formularze. Oferuje 12 typy pól z 9 typami pytań, które obejmują;
krótkie odpowiedzi, akapit, wielokrotny wybór, pola wyboru, menu rozwijane, przesyłanie plików, skala liniowa, wielokrotnego wyboru i siatka pól wyboru.

Ta różnorodność typów pytań pozwala użytkownikowi tworzyć bardziej interaktywne formularze które robią dobre wrażenie na widzach. Google Formularze również oferuje formularz sekcje i skoki logiczne, które umożliwiają użytkownikowi kierowanie respondenta zgodnie z jego odpowiedziami. Pomaga w uzyskaniu bardziej szczegółowych i zmiennych odpowiedzi od odbiorców. Zawiera również niesamowitą funkcję dodawania współpracowników do swojego formularz. Użytkownicy mogą udostępnić link utworzony przez Google formularze z każdym, z kim chcą pracować, co pozwoli im dodawać, edytować i zarządzać formularz z Tobą. Ta funkcja jest pomocna, gdy użytkownik pracuje w grupie i skutkuje bardziej unikalnymi formularze.

Google Formularze Sekcja & Szkolenia oferuje więcej porad

Google Formularze Rozszerzenia i dodatki

Google Formularze rozszerza się o liczne dodatki, w tym Integromat, Slack Notifier, SurveyMonkey, ActiveCampaign, Hubspotitp.

Google Formularz Rodzaje

Google Formularze działa z wszelkiego rodzaju prostymi i złożonymi formularze do zbierania danych. Od ankiet po spersonalizowane ankiety, Google Formularze umożliwia użytkownikowi tworzenie opinii formularze, aplikacje i praca formularze, zarządzanie zdarzeniami formularze, zamówienie formularze wraz z quizami i ankietami pop.

Google Formularz Integracje

Dla lepszego zrozumienia i komunikacji z publicznością oraz dynamiki formularze, Google Formularze integruje się z szeroką gamą branż, która dzieli się na następujące typy: Marketing i analityka, Sprzedaż i CRM, księgowość i finanse, administracja i zarządzanie, tworzenie stron internetowych, aplikacje biurowe, zarządzanie zadaniami oraz ERP i logistyka.

Niektóre intregreacje oprogramowania to Kloudio, Zapier, Google Arkusze, Trello, Streak itp.

Google Formularz Zgłoszenia częściowe

Google Formularze nie oferuje funkcji zapisywania częściowych zgłoszeń, ale jego warunkowa logika pytań pozwala respondentowi zapisać w połowie wypełnione formularze które umożliwiają użytkownikom zbieranie częściowo wypełnionych danych.

Google Formularz Zachowaj na później

Google Formularze jest najłatwiejszy formularz- narzędzie do budowania, ale nie ma opcji „Zapisz” Formularze na później', która daje respondentowi opcję uzupełnienia formularz w więcej niż jednym posiedzeniu. Jednak dzięki logice pytań użytkownicy mogą kierować respondentów do przycisku przesyłania, dodając na końcu pytanie wielokrotnego wyboru. Ta opcja da respondentowi wybór, czy uzupełnić formularz lub prześlij w połowie wypełniony formularz.

To była powszechna wada Google Formularze od lat, na przykład w Google Użytkownicy forów pytają „Czy uczeń może zapisać odpowiedzi w Google Formularz i wrócić, żeby dokończyć następnego dnia?"

Najlepszą odpowiedź udzielił Google : Możesz to zrobić w formularz ustawienia, jeśli klikniesz pole w formularz ustawienia umożliwiające edycję odpowiedzi. Uczeń musiałby wtedy złożyć formularz i zapisz link edycji odpowiedzi, który pojawi się po przesłaniu.

Jednak jako doświadczony Google Formularz użytkownik i nauczyciel wkrótce wskazali:

Skutecznie nie. Ten link do zapisywania odpowiedzi na zmiany jest prawie bezużyteczny, kto będzie pamiętał o zapisaniu linku, a nawet o tym, jak zapisać link? Jestem bardzo dobry w technologii i bardziej prawdopodobne jest, że zamknę ją sesją oh niż pamiętam, jak zapisać link.

Zapewnia nawet poręczny 8etapowy proces obejścia problemu z Zapisać Formularze Na później.

AKTUALIZACJA: Google ogłosił teraz program beta dla funkcje automatycznego zapisywania:

Odpowiadając na Google Formularz, quiz lub zadanie quizu w Classroom po zalogowaniu się do swojego Google Konto Workspace, Twoje postępy zostaną automatycznie zapisane jako wersja robocza przez 30 dni od ostatniej edycji lub do formularz jest zakończony.

Jednak dostępność będzie ograniczona:

Dostępność

  • Dostępne Google Klienci Workspace for Education Fundamentals, Education Plus, Education Standard oraz Teaching and Learning Upgrade
  • Niedostępne dla Google Klienci Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard i Enterprise Plus, a także G Suite Basic, Business, Frontline i Non-profit

Google Formularze Porzucenie i połowa wypełnienia Formularze

Google Formularze nie zawiera formularz funkcje rezygnacji, które umożliwiają gromadzenie danych formularze które są częściowo ukończone.

Google Formularz Analiza ścieżek

Formularz Analityka jest ograniczona w Google Formularze tylko do analizy Twoich danych wyświetlanych na wykresach wybieranych automatycznie przez platformę. Niemniej jednak użytkownicy mogą się łączyć Google formularze z Google arkusze umożliwiające niestandardową wizualizację danych, tabele przestawne i eksportowanie danych do innego oprogramowania statystycznego. Google Formularze może również pracować z Google Analytics, które pomagają w opracowywaniu strategii i celów dzięki ich KPI i danym, które obejmują: Odbiorcy, Współczynnik konwersji, Pozyskiwanie i zachowanie.

Google Formularz Autoresponder e-mail

Wygodnie jest mieć funkcję autorespondera e-mail, aby wysłać już wpisaną odpowiedź do respondentów. Niestety, Google Formularze nie oferuje jeszcze tej funkcji.</p><p>Responser oferuje autorespondery e-mail i formularz- funkcje porzucania, które pomagają przechwytywać zarówno skonwertowane, jak i porzucone leady dzięki automatycznej synchronizacji i pobieraniu. Natomiast Google Formularze jest prosty formularz twórca, który nie oferuje autoresponderów e-mail lub porzucił formularz cechy.

Google Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish