Co to jest Cognito Formularze?

Cognito Formularze jest online formularz platforma budowlana z przystępnym interfejsem i intuicyjną konstrukcją, która sprawia, że jest niezwykle łatwa w obsłudze nawet dla początkującego. Cognito Formularze umożliwia użytkownikowi tworzenie, wystawianie i zarządzanie formularze bez kodowania i innych skomplikowanych struktur. Daje użytkownikowi szeroką gamę szablonów z 20+ formularz pola, których mogą używać do tworzenia i stylizacji bez ograniczeń formularze według nich.

Cognito Formularze Kluczowe cechy

Cognito Formularze mieć elastyczne narzędzie do edycji typu „przeciągnij i upuść”, które pozwala wybrać i dostosować szablon lub stworzyć zupełnie nowy układ wierszy i kolumn dla każdego pola dla Twojego formularz. Dzięki intuicyjnej możliwości zmiany położenia pól i dostosowywaniu opcji wielokrotnego wyboru możesz tworzyć pięknie wykonane formularze i ankiety w Twoim stylu.‍

Dzięki narzędziom, które zawierają czcionki i obrazy tła, zawiera również niesamowitą funkcję responsywności formularze. Cognito formularze tworzyć bezproblemowo formularze które zmieniają się w zależności od urządzenia użytkownika, aby uniknąć powiększenia lub pomniejszenia.

Zawiera również logikę warunków, która umożliwia respondentowi udzielenie odpowiedzi na pytania, które są z nim powiązane i daje mu unikalną trasę przez cały okres formularz i wielostronicowe formularze zmienić swój kompleks formularze na proste z paskami postępu i podziałami stron. Oferuje również funkcje podpisu elektronicznego i scalania dokumentów, które szybko tworzą profesjonalne dokumenty bez marnowania czasu i papieru.

Cognito Formularze Rozszerzenia i dodatki

Niektórzy formularz Rozszerzenia i dodatki do Cognito formularze są automatyką zasilania firmy Microsoft, Zapier, SharePoint, wtyczka WordPress i webhooki.

Rodzaje formularzy Cognito

Cognito Formularze jest online formularz generowanie platformy o łatwej i nieskomplikowanej konstrukcji, która pozwala całkowicie początkującemu tworzyć niesamowite formularze różnych typów w ciągu kilku minut. Te formularze Dołącz aplikację Formularze, Kontakt Formularze, Obsługa klienta Formularze, Medycyna Formularze, Zamówienie Formularze, Rejestracja Formularze, Raportowanie Formularze, Ankieta Formularze & Quizy.

Integracje formularzy Cognito

Cognito formularze umożliwiają integrację z licznymi aplikacjami dla płynnej komunikacji z odbiorcami. Te typy obejmują analitykę i raportowanie, integracje z CMS i CRM, udostępnianie i przechowywanie plików, procesory płatności, automatyzację marketingu, aplikacje do zarządzania danymi i aplikacje do e-maili. Niektóre z aplikacji sklasyfikowanych w ramach tego typu to Pipedrive, Trello, Google Dysk, PayPal, Stripe itp.

Cognito Formularze Częściowy Formularz Zgłoszenia

Aby poprawić wyniki, konieczne jest zapisanie jak największej ilości danych. W tym celu Cognito formularze oferują opcję zapisywania częściowych zgłoszeń. Gdy respondent naciśnie przycisk zapisu na częściowo zapełnionym formularz, pojawia się na stronie Wpisy na liście niekompletnych formularze które pozwolą Ci zebrać wymagane dane bez ich uzupełnienia.

Cognito Formularze Zachowaj na później

Cognito formularze zawierają funkcję zapisywania i wznawiania, która umożliwia respondentowi zapisanie postępów w celu późniejszego ukończenia z dokładniejszym zrozumieniem. Na końcu użytkownik może dodać przełącznik zapisu, który będzie zbierać i zapisywać wypełnione informacje. Stworzy również link, który przeniesie respondenta prosto do jego w połowie wypełnionego formularz dopóki go nie ukończą. Cognito formularze pozwala również ustawić datę ważności dla twojego formularz tak, aby respondenci mogli wypełniać go w odstępach, ale na czas.</p>

Cognito Formularze Opuszczony Formularze & Do połowy pełny Formularze

Cognito Formularze nie oferuje Opuszczony Formularz funkcja, ale dzięki funkcji zapisywania częściowego przesyłania możesz przeglądać zapisane niekompletne wpisy swojego formularz. Respondenci muszą nacisnąć przycisk Zapisz lub Prześlij, aby ich dane zostały zapisane na stronie Wpisy.

Analiza ścieżek formularza Cognito

Cognito Formularze pracuje z Google Analityka, która pomaga w gromadzeniu danych i lepszej wydajności Twojego formularze identyfikując problemy i poprawiając je. Pomaga w dokładnym obliczeniu ROI Twojego PPC, a także daje wcześniejsze informacje na temat użytkowników, którzy odwiedzają Twoją stronę i formularze. Niektóre z tych kluczowych wskaźników wydajności i wskaźników obejmują:

Zachowanie na miejscu
Dane demograficzne
Używane urządzenie
Geografia i współczynniki konwersji
Źródła skierowań

Cognito Formularze Autoresponder e-mail

Cognito formularze mają autorespondery e-mail, które pomagają w lepszych relacjach z respondentami, wysyłając im e-mail z potwierdzeniem ich formularz przesłanie lub potwierdzenie odbioru po dokonaniu zakupu. Oferuje również dodatkowe opcje personalizacji, dodając różne wiadomości, edytując motyw lub przesyłając kopie plików i dokumentów. Zawiera również opcję ponownego wysłania wiadomości e-mail z potwierdzeniem, jeśli jest to wymagane.

Poznanie Formularze FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish