Co to jest Formstack?

Formstack to platforma internetowa wykorzystywana do poprawy wydajności miejsca pracy bez chaosu procesu. Zapewnia płynną i dobrze zorganizowaną cyfrową pracę za pośrednictwem Internetu formularze, dokumenty i podpisy. Z tej cyfrowej platformy korzysta ponad 27,000 organizacji z całego świata. Poprzez szybkie tworzenie formularze, dokumenty cyfrowe i podpisy elektroniczne, Formstack może przekształcić ręczne postępy w płynny przepływ pracy, który zwiększa produktywność i skraca czas pracy.

Kluczowe cechy stosu formularzy

Stos formularzy to metoda przeciągania i upuszczania online formularz platforma budowlana zaprojektowana dla współczesnego świata w celu zwiększenia wydajności formularze i digitalizuj dokumenty, aby zwiększyć produktywność. Pomaga w automatyzacji procesu zbierania danych i eliminacji formalności dzięki funkcji eSignature. Logika warunkowa: Podstawową cechą Formstack jest jego logika warunkowa. Pomaga w tworzeniu formularze które dostosowują się do odpowiedzi każdej osoby i kontynuują zgodnie z ich odpowiedziami i wynikami w ulepszonych i angażujących ankietach. Pozwala także zaprojektować mniej ankiet i pozwolić respondentowi na odrzucenie wszelkich niezwiązanych pytań.

Szablony i motywy: Formstack oferuje również imponującą różnorodność ponad 300 szablonów w różnych kategoriach, takich jak sprzedaż, opieka zdrowotna i edukacja, które można dostosować. Posiada również kreator motywów, w tym nagłówki, kolory i czcionki, który pozwala zaprojektować formularz całkowicie według własnych upodobań.

Podpis elektroniczny: Oferuje funkcję podpisu elektronicznego, która umożliwia podpisanie wszystkich dokumentów za jednym przesunięciem palca. Możesz stworzyć swój styl podpisu lub skorzystać z szablonów dostarczonych przez Formstack. Stworzy płynny i całkowicie zdigitalizowany przepływ pracy z cyfrowymi dokumentami i gotowymi do podpisu formularze.

<p>Instruktaże: Inną charakterystyczną cechą Formstack są instruktaże, które pomagają w zrozumieniu wszystkich funkcji, które oferuje, stopniowo wraz z ich znaczeniem.</p>

Rozszerzenia i dodatki Formstack

Najnowsze wprowadzenie dodatków Formstack to świetny sposób na ulepszenie gromadzenia danych za pomocą formularze. Oferowane są trzy dodatki; Portale, zatwierdzenia i zestaw do konwersji. Portale zapewniają płynne udostępnianie online formularze z wyselekcjonowaną grupą osób z funkcjami takimi jak śledzenie i ustalanie terminów. Conversion Kit pomaga w opracowaniu strategii marketingowej. A dodatek Approvals służy do ułatwienia procesu zatwierdzania projektów na zlecenie.

Typy formularzy stosu

Formstack proponuje kompletne rozwiązanie, gromadząc wszystkie nasze narzędzia pracy w jednym miejscu. Formstack działa w trybie online formularze, niestandardowe dokumenty cyfrowe i niesamowitą funkcję podpisu elektronicznego. Tego typu dokumenty i online formularze pomoc w uzyskaniu szybkich rezultatów w bardzo krótkim czasie.

Integracje Formstack

Dzięki wszechstronnemu projektowi i uważnemu spojrzeniu na korzyści dla firmy, Formstack oferuje obszerną kolekcję bezproblemowych integracji, które umożliwiają połączenie formularze i dokumentów z innymi platformami, aby zwiększyć wydajność, eliminując chaos w danych. Formstack współpracuje z wieloma platformami CRM i CMS, takimi jak Hubspot, Salesforce, Microsoft Dynamics itp. Pozwala również na bezproblemowe zarządzanie podstawowym e-commerce, ponieważ integruje się z różnymi procesorami płatności, takimi jak PayPal i Stripe.

Częściowe przesyłanie formularza Formstack

Formstack zawiera opcję zapisywania, która jest aktywowana za każdym razem, gdy tekst zostanie wprowadzony do formularz i zbiera dane nawet wtedy, gdy respondent nie naciśnie prześlij. Zapobiega utracie leadów i pomaga w zrozumieniu przyczyny półpełnego wypełnienia formularze.

Formstack Zapisz na później

Stos formularzy porzucony i do połowy wypełniony Formularze

Formstack zawiera również Abandoned Formularz cechy, które wyjaśniają przyczyny częściowego ukończenia formularze. Formstack pozwala rozpoznać wzorce zachowań respondentów, a także ujawnia przyczyny porzucenia na podstawie formularz pola.

Analiza formularzy Formstack

>Formstack niedawno wprowadził kartę Analiza formularzy, która pomaga w poprawie wydajności Twoich respondentów. Możesz zobaczyć tę zakładkę przy każdym logowaniu. Te kluczowe wskaźniki wydajności i metryki obejmują:
-Śledzenie UTM
-Unikalne dane dotyczące widoku (wykresy i wykresy)
-Współczynnik konwersji
-Wąskie gardło w terenie (wskaźnik porzuceń)
-Dane wizualne (wykresy i wykresy)
-Współczynnik konwersji
-Wąskie gardło w terenie (wskaźnik porzuceń)

Autoresponder e-mail Formstack

Formstack ma Autorespondery e-mail, ale tylko dla płatnych klientów. Zawiera dwa rodzaje autoresponderów e-mail; Natychmiastowe i opóźnione. Natychmiastowy autoresponder wysyła wiadomość e-mail, gdy tylko respondent wypełni formularz, podczas gdy opcja opóźniona pozwala zdecydować, kiedy wysłać wiadomość e-mail. Oferuje również funkcje Email Logic, które tworzą wiadomość e-mail opartą na ich odpowiedzi.‍

Formstack ma kilka dodatków, które usprawniają proces zbierania danych, podczas gdy Responser to platforma odzyskiwania ołowiu, która zawiera już wszystkie funkcje bez konieczności podłączania dodatkowych usług.</p>

Często zadawane pytania dotyczące stosu formularzy

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish