Co jest groźny? Formularze?

Potężny Formularze jest narzędziem, które zmienia Twoje formularze w potężne aplikacje oparte na danych w bardzo wydajny i terminowy sposób. Tworzy WordPress formularze, a także może służyć do zbierania danych. Potężny Formularze jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym WordPressem formularze wtyczka i pozwala uzyskać twój formularz wykonane w krótszym czasie niż większość wtyczek. Ta wtyczka zachęci Cię do rozpoczęcia większych projektów, ponieważ będziesz wiedział, że narzędzie pomoże Ci ukończyć je na czas i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej ukończyłeś projekt. Z Groźnym Formularze, możesz tworzyć wiele rodzajów formularze począwszy od kontaktu formularze, złożony wielostronicowy formularze do których można również dołączać pliki, logikę warunkową i obliczenia. Te formularze mogą być również wyświetlane wraz z zebranymi danymi, za pomocą widoków i wykresów.

Potężny Formularze Kluczowe cechy

Potężny Formularze mają wiele funkcji, które sprawiają, że aplikacja jest niezwykle wydajna w użyciu i oszczędza czas w wielu aspektach. Niektóre z kluczowych funkcji wtyczki są wymienione w następujący sposób:
-> Przeciągnij i upuść Formularz Konstruktor — ta funkcja umożliwia przeciąganie i upuszczanie elementów na formularz, bez żadnych dodatkowych kroków.
->Visual Styler- ta funkcja daje możliwość zastosowania motywów do Twojego formularze i nadaj im bardziej kreatywny wygląd.
->Formularz Szablony - Możesz korzystać z kalkulatorów, płatności formularze, a także WooCommerce formularze poza podstawowym kontaktem formularze.
->1-Kliknij Instalacja dodatku — Niesamowita Formularze ma wiele dostępnych dodatków obejmujących ponad 30 różnych dodatków, które można zainstalować jednym kliknięciem, dołączonych do Twojej licencji.
->Zintegrowane widoki - Ta funkcja umożliwia przekształcenie Twoich aukcji, katalogów, kalendarzy i zaawansowanej zawartości front-endu w wykazy.

Potężny Formularze Rozszerzenia i dodatki

Potężny Formularze zawiera wiele dodatków, które znacznie ułatwiają korzystanie z platformy. ten formularze można zintegrować z usługami e-mail, CRM i platformami automatyzacji.

Niektóre z tych rozszerzeń zawierają dodatki, takie jak ActiveCampaign, które dodają kontakty do formularza WordPress z listy Aktywnych kampanii. Dodatek Highrise przechwytuje leady, które masz w formularzu kontaktowym WordPress i zapisuje je w Highrise CRM jako kopię. Monitor kampanii jest skutecznym dodatkiem, ponieważ oszczędza czas, automatycznie wysyłając leady z formularza do Monitora kampanii. Dodatek MailChimp dodaje i aktualizuje potencjalnych klientów w MailChimp po każdym przesłaniu formularza.

Potężne typy formularzy

Potężny Formularze pracować z wieloma rodzajami formularze począwszy od ankiet i ankiet formularze, Kalkulator online Formularze, Quizy, Inteligentne Formularze, Przeciągnij i upuść Formularze, Kontakt Formularze, Wielostronicowy Formularze, Rejestracja Formularze, Udostępnianie pliku Formularze, Mobilny Formularze, PayPal Formularzei podpis Formularze.

Potężne integracje formularzy

Wiele typów integracji sprawia, że ta wtyczka WordPress jest niezwykle wydajna i obejmują Google Arkusze do wysłania formularz wpisy, Google Kalendarz do śledzenia dat i ważnych wydarzeń, Strony na Facebooku do automatycznego publikowania w zaplanowanych godzinach, Twitter z automatycznych tweetów prosto z Twojego formularz, Slack do automatycznego wysyłania wiadomości Slack od twojego formularz, a Gmail do uruchamiania e-maili bezpośrednio z Twojego formularz z niewielką lub żadną konfiguracją.

Potężny Formularze Zgłoszenia częściowe

Tak, Groźny Formularze pozwala zapisać częściowo wypełnione formularze kontynuować później. To skuteczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy łatwo się rozpraszają. Możesz wypełnić część formularz, wróć i wypełnij resztę w dogodnym dla siebie czasie.

Potężny Formularze Zachowaj na później

Do formularze które są zbyt długie i sprawią, że użytkownicy nie będą chcieli ich wypełniać, Groźny Formularze oferuje Zapisz Formularze dla późniejszej funkcji. Masz możliwość wygodnego zapisania swojego formularz i kontynuuj w dowolnym momencie. Ta funkcja ułatwia wypełnianie formularze i wykonywać inne codzienne zadania.

Potężny Formularze Porzucenie i połowa wypełnienia Formularze

Opuszczony Formularz funkcje są dostępne w Formidable Formularze w formularz wieloetapowych pasków postępu i automatycznych zapisów po przewróceniu strony. Wielostopniowe paski postępu zapisują Twoje postępy po osiągnięciu określonej części, a także po każdym przewróceniu strony. To oszczędza twoje formularz jako wersję roboczą i pomaga zachować bezpieczeństwo danych, nawet jeśli zrezygnujesz z formularz.

Niesamowita analiza ścieżek formularzy

Potężny Formularze można połączyć z Google Analiza poprzez Zapier. Pomaga to przesyłać informacje między formularze oraz google i śledź wszystkie bieżące wydarzenia formularz. Potężny Formularze jednak nie posiada własnego narzędzia analitycznego.

Potężny Formularze Autoresponder e-mail

Tak, Groźny Formularze posiada funkcję autorespondera e-mail. Ręczne odpowiadanie na e-maile jest czasochłonne i staje się przykrym obowiązkiem. Dzięki funkcji autorespondera możesz automatycznie odpowiadać na wiadomości e-mail za pomocą dodatku. Zwłaszcza jeśli wszystkie e-maile mają tę samą treść. Ta funkcja pomoże Ci skierować e-maile do odpowiedniego działu, a także wysłać e-maile potwierdzające bezpośrednio przez kontakt formularz.

Potężny Formularze FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

Formularz FAQ

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat dolor brunch na deskorolce. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua połóż na nim ptaka kalmary kawa jednorodna nulla zakładanda Shoreditch et.

wzbogacić dane formularza
Posługiwać się Responser z dotychczasowym dostawcą formularza.
Większość form 
Dostawcy
Zapisywanie częściowych zgłoszeń formularzy?
Śledź skierowania przy składaniu częściowych formularzy?
Wstępnie wypełnić Formularze Kiedy użytkownik wraca?
(nawet bez zapisywania i wznawiania lub edytowania linków)
Wbudowany autoresponder e-mail?
Pokaż lokalizację użytkownika; Kraj, stan i miasto?
Pokaż typ IP użytkownika; Edu, Biznes, VPN, ISP?
Pokazać informacje o organizacji użytkownika?
Pokazać urządzenie użytkownika, źródło i medium?
Wysyła natychmiastowe powiadomienie o potencjalnym kliencie?
Automatyczne sprawdzanie fałszywego/prawdziwego adresu e-mail?
Automatyczna weryfikacja numeru telefonu dla 200+ krajów?
Opuszczony e-mail otwarty i śledzenie kliknięć?
Autoresponder e-mail z domeny niestandardowej?
Analiza pola porzuconego formularza?
Kompletna analiza lejków od początkowych formularzy do porzuconych i odzyskanych potencjalnych klientów?
Pokazać sygnaturę czasową aktywności użytkownika dla wszystkich potencjalnych klientów?
FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish