Popraw konwersje, łącz się z klientami, poznaj potencjalnych klientów

igaming

Współpracujesz z tysiącami oddziałów. Liczba leadów przychodzących do Twojej witryny w danym momencie jest naprawdę przytłaczająca. Ale ilu z tych potencjalnych klientów faktycznie dokonuje konwersji, a ilu z nich opuszcza Twoją witrynę? Większość firm zajmujących się iGamingiem ma średni współczynnik porzucania formularzy wynoszący około 58% od widoku do początku — możemy pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki.

Opuszczony Formularze BranżeiGry
Przeanalizuj i znajdź swoje najcenniejsze tropy

Przeanalizuj i znajdź swoje najcenniejsze tropy

Ludzie nie zawsze myślą o hazardzie, więc jeśli ktoś porzuci formularz w Twojej witrynie, musisz natychmiast skierować do niego remarketing. Z Responser, możesz to zrobić, jednocześnie automatycznie weryfikując potencjalnych klientów. Co ważniejsze, nasza platforma zapewnia głęboki wgląd w to, kim są Twoi potencjalni klienci, dzięki czemu możesz łączyć się z nimi o wiele skuteczniej.

Promuj terminowe konwersje

Jeśli potencjalny klient porzuci swoją formę, natychmiast i automatycznie skontaktuj się z nim, oferując dodatkowe sprzedaże i/lub promocje w celu zwiększenia konwersji.

Zmierz swój marketing

Określ, które kanały marketingowe i podmioty stowarzyszone dostarczają najbardziej kwalifikowanych potencjalnych klientów. Filtruj według źródła, lokalizacji geograficznej, kompletności formularza i nie tylko, aby zobaczyć, gdzie uzyskujesz sensowne wyniki.

Zobacz swoje mocne strony

Filtruj wyniki według gier, bonusów i nie tylko, aby określić, które segmenty Twojej witryny mają się dobrze i gdzie możesz się poprawić.

Zwiększ swoją długoterminową wartość

Znajdź swoje niewykorzystane rynki i zobacz, gdzie dominujesz, a następnie wykorzystaj te dane, aby zbudować lojalną bazę stałych, stałych użytkowników.

Najnowsze artykuły w

igaming

Przeglądaj wszystkie artykuły

Zastosuj bardziej wyrachowane podejście

Utrzymanie biznesu, zwłaszcza w konkurencyjnej przestrzeni, takiej jak iGaming, jest zawsze trochę ryzykowne. Ale dzięki odpowiednim narzędziom do zarządzania potencjalnymi klientami i odzyskiwania danych można to znacznie zmniejszyć. Responser może być właśnie tym dla Twojej firmy — skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

FrançaisItalianoEspañolDeutschjęzyk polskiPortuguêsNederlandsEnglish汉语SvenskaEnglish